از کولر ماشین چطور استفاده کنیم تا مبتلا به بیماریهای مهلک و سرطان نشویم ؟

از کولر ماشین چطور استفاده کنیم تا مبتلا به بیماریهای مهلک و سرطان نشویم ؟

بر اساس تحقیقات متخصصان، داشبورد، صندلی و سیستم تهویه هوای خودرو از خود گاز بنزین ساطع می کنند که یک گاز بسیار سمی و سرطان زا است (حتما بارها بویی شبیه پلاستیک گرم شده را در خودرویتان احساس کرده اید، این همان بوی گاز سرطان زای بنزین است ) علاوه بر سرطان زایی ، گاز بنزین به استخوان ها آسیب رسانده (مسموییت استخوان ها) و نیز باعث ابتلا به آنومیا(نوعی از سرطان خون مربوط به گلبول های قرمز خون) و کاهش سطح گلبول های سفید بدن می گردد.

همچنین تماس طولانی مدت با این گاز سمی، باعث ابتلا به لوکمیا (نوع دیگری از سرطان خون مربوط به گلبول های سفید خون) و در مواردی هم زمان با افزایش ریسک ابتلا به سرطان باعث سقط جنین در خانم ها نیز می گردد.

بهتر است بدانید؛ میزان سطح قابل قبول بنزین در هوای آزاد حدود 50 میلی گرم در هر فوت مربع می باشد، حال اگر این خودرو در فضای باز و زیر نور خورشید در دمای بالای 60 درجه فارنهایت پارک شد باشد، سطح بنزین موجود در فضای داخل آن بین 2000 تا 4000 میلی گرم بالا می رود که 40 برابر بیشتر از سطح قاب قبل آن می باشد.

افرادی که سوار خودرویی با پنجره های بسته می شوند، به طور اجتناب پذیری در معرض تنفس بیش از اندازه این گاز مهلک و سمی قرار می گیرند.

علاوه بر موارد ذکر شده بالا، بنزین گازی است که کلیه ها و کبد را تحت تاثیر قرار داده و از همه خطرناک تر اینکه، بدن انسان به سختی می تواند این ماده سمی و خطرناک را دفع نماید.پس از وارد شدن به داخل خودرو ، پنجره های خودرو را پایین کشیده و صبر کنید تا هوای داخل خودرو عوض شود، بعد از چند دقیقه می توانید سیستم تهویه مطبوع خودرو را روشن كنيد.

 نصب كولر گازي
نصاب كولر گازي
تعميرات كولر گازي
سرويس كولر گازي
تعميرات كولرگازي
نصب كولرگازي
نصاب كولرگازي